اخبار > تشریح برنامه های فرهنگی در سال تحصیلی جدید 

کد خبر:٤٠٢٣٣٧بازدید:563تاریخ درج:شنبه ١٠ شهريور ١٣٩٧

 تشریح برنامه های فرهنگی در سال تحصیلی جدید

حجت الاسلام فکری معاون فرهنگی و تهذیب مرکز تخصصی حدیث حوزه

 

حجت الاسلام حسن فکری معاون فرهنگی و تهذیب مرکز تخصصی حدیث حوزه در تشریح برنامه های فرهنگی مرکز در سال تحصیلی جاری اعلام کرد:امسال بنا داریم در تمامی مناسبت های مذهبی و ملی برنامه جشن و سوگواری برگزار شود و در این راستا از ظرفیت دانش پژوهان و اساتید در اجرایی شدن این برنامه کمک گرفته می شود.
تلاش می کنیم فوق برنامه هایی مثل اردوی علمی فرهنگی مشهدمقدس در صورت تامین بودجه تدارک دیده شود که در ترم آینده  برنامه ریزی و اجراخواهیم کرد.
طبق سنوات گذشته برنامه پخش فیلم ارزشی را در دستور کار داریم و نیز پیگیر برنامه های تربیت بدنی و آموزش های کاربردی برای تبلیغ دین از جمله: فن سخنرانی، کلاس داری و فن رثاء و خط تحریری و ... هستیم که البته اساتید این آموزش ها غالبا از اساتید و فارغ التحصیلان و دانش پژوهان مرکز حدیث خواهند بود.

وی افزود: قرار است جهت آشنایی هر چه بیشتر دانش پژوهان و اساتید با فرهنگ انقلابی گری و فرهنگ ایثار و شهادت از منویات امام خمینی و مقام معظم رهبری و سایر علما، برنامه هایی را در سطح مرکز برنامه ریزی و اجرا کنیم .

همچنین معاونت فرهنگی و تهذیب برای ارتقاء آگاهی و دانش حدیث خارج از مرکز، برنامه های آموزشی کوتاه مدت را برنامه ریزی می کند و  اطلاع رسانی این برنامه ها و رشد فرهنگ حدیث از طریق سایت مرکز تخصصی حدیث حوزه خواهد بود که مطالب متناسب باحوزه قرآن و حدیث نشر می دهد.
این معاونت تلاش می کند با اطلاع رسانی درست و به موقع نسبت به امور فرهنگی و رفاهی طلاب، برنامه های علمی و فرهنگی و خانوادگی را به اطلاع برساند و تا حد ممکن در پیشبرد این اهداف اقدام نماید.

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج