اخبار > برنامه دروس حدیث خوانی سال 97-96 اعلام شد.



 

کد خبر:٣٩٤٢٢٩بازدید:157تاریخ درج:چهارشنبه ٥ مهر ١٣٩٦

  برنامه دروس حدیث خوانی سال 97-96 اعلام شد.

دروس حدیث خوانی

به گزارش روابط عمومی مرکز تخصصی حدیث حوزه دروس حدیث خوانی سال تحصیلی 97-96 اعلام شد. عنوان درس، استاد و آدرس مدرس در جدول ذیل مشخص شده است. تذکر: با توجه به اینکه ثبت‌نام کلاس های حدیث‌خوانی از طریق سامانه نجاح انجام نمی‌شود، استفاده از امتیاز این درس صرفا با حضور در کلاس و ثبت آن توسط نماینده کلاس انجام می‌گیرد.

 

ردیف

استاد

درس

روز

ساعت

مکان تدریس

ردیف

استاد

درس

روز

ساعت

مکان تدریس

1

علی صدرایی­نیا

صحیفه سجادیه

پنجشنبه

9-8

فیضیه – مدرس زیرکتابخانه

28

امیر غنوی

الکافی

چهارشنبه

یکساعت به غروب

مدرس مصباح الهدی

2

قربانعلی صمدی

صحیفه سجادیه

یکشنبه

 

بعد نماز مغرب

مدرسه حضرت ابوالفضل(ع)

29

علی‌اکبر خدامیان

الکافی

چهارشنبه

بعد نماز مغرب

پردیسان- مسجد امام موسی کاظم(ع)

3

محمدحسن الهی‌فر

صحیفه سجادیه

سه‌شنبه

بعد نماز ظهر

مدرسه علامه مجلسی‌(ره)

30

محمد مادرشاهی

الکافی

چهارشنبه

8-7

مرکز جامع علوم اسلامی

4

حسن فکری

صحیفه سجادیه

پنجشنبه

12-11

پردیسان- مسجد خاتم‌الانبیاء

31

محمدرضا عابدینی

الکافی

چهارشنبه

12-11

مدرسه امام موسی کاظم(ع)

5

سیدرضا فاطمی­نیا

صحیفه سجادیه

چهارشنبه

بعد نماز ظهر

پردیسان- مسجد امام موسی کاظم (ع)

32

سیدجواد شبیری

الکافی

یکشنبه و سه‌شنبه

دوساعت به غروب

مرکز فقهی امام باقر(ع)

6

سیدکمال جمالی

صحیفه سجادیه

پنجشنبه

12-11

نیروگاه مدرسه امام صادق (ع)

33

حسین خلجی

الکافی

پنج‌شنبه

11-10

متعاقبا اعلام خواهد شد

7

سیدکمال جمالی

صحیفه سجادیه

پنجشنبه

11-10

مدرسه امام موسی کاظم(ع)

34

سیدمجتبی رحمانی

الکافی

چهارشنبه

بعد نماز ظهر

مهدیه مسجد امیرالمؤمنین(ع)

8

مرتضی وافی

صحیفه سجادیه

پنجشنبه

10-9

مدرسه فیضیه- مدرس زیرکتابخانه

35

ابراهیم عبدی

نهج‌البلاغه

پنجشنبه

10-9

مدرسه امام موسی کاظم(ع)

9

موسی احمدی‌میانجی

صحیفه سجادیه

چهارشنبه

یکساعت به غروب

متعاقبا اعلام خواهد شد

36

محمد عشائری

نهج‌البلاغه

شنبه

12-11

مدرسه خاتم الاوصیاء

10

علی نصیری

الکافی

پنجشنبه

10-8

بلوار جمهوری- کوچه 33 موسسه معارف وحی و خرد

37

محمدمهدی احسانی­فر

نهج‌البلاغه

چهارشنبه

17-16

مرکز تخصصی علوم حدیث

11

مجتبی عزیزی

الکافی

پنجشنبه

 9-8

مدرسه فیضیه – مدرس ساحلی

38

حسن شکوری

نهج‌البلاغه

پنجشنبه

8-7

مهدیه – مسجد امیرالمؤمنین(ع)

12

محسن فقیهی

الکافی

چهارشنبه

11-10

مدرسه آیت‌الله گلپایگانی ره

39

سیدمحمدکاظم طباطبایی

نهج‌البلاغه

چهارشنبه

8-7

متعاقبا اعلام خواهد شد

13

محمد مسعودی هروان

الکافی

پنجشنبه

9-8

مدرسه دارالشفا- مدرس 4

40

عباس محمودی

نهج‌البلاغه

چهارشنبه

16-15

پردیسان – مسجد حضرت زینب(س)

14

محمدعلی برکتین

الکافی

چهارشنبه

9-8

دارالعلم امام مجتبی(ع)

41

علی‌اکبر رکنی حسینی

نهج‌البلاغه

چهارشنبه

17-16

مدرسه مهدی موعود(عج)

15

مرتضی مفتخر گویا

الکافی

چهارشنبه

 

12-11

موسسه تخصصی فقه و اصول قائم‌عج

42

محمدامین بالادستیان

منتخب الاثر

دوشنبه

دوساعت به مغرب

مرکز تخصصی مهدویت

16

ابراهیم محمدی نجف­آبادی

الکافی

چهارشنبه

11-10

موسسه پیامبر اعظم و اهل‌بیت(ع)

43

محمدعلی حججی

منتخب الاثر

دوشنبه

یک‌ساعت به مغرب

خ معلم میدان روح ا... - مدرس صاحب‌الزمان (عج)

17

اکبر ترابی‌شهرضایی

الکافی

چهارشنبه

بعد نماز مغرب

پردیسان- مسجد امام حسن عسکری (ع)

44

محمدعلی حججی

منتخب الاثر

یکشنبه

یک‌ساعت به ظهر

پردیسان مسجد فاطمه الزهرا سلام ا... علیها

18

جعفر تبریزی

الکافی

دوشنبه

یکساعت به غروب

مدرس ایت الله تبریزی

45

سیدمسعود پورسعیدآقایی

منتخب الاثر

شنبه

یک‌ساعت به مغروب

موسسه آینده روشن(موعود)

19

حسین طهماسبی

الکافی

پنجشنبه

8-7

مسجد زین العابدین

46

ناصر ساجدیفر(شهیدی)

منتخب الاثر

چهارشنبه

12-11

بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج)

20

رسول رضوی

الکافی

پنجشنبه

10-9

فیضیه – مدرس امام

47

نجم‌الدین طبسی

منتخب الاثر

پنجشنبه

11-10

 

عباس آباد- موسسه فاطمه الزهرا(س)

21

رضا کیانی بیدگلی

الکافی

چهارشنبه

11-10

مدرسه آیت الله بروجردی (خان)

48

علی‌محمد باقی

منتخبالاثر

یکشنبه

12-11

بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج)

22

سیدعلی اصغر موسوی اطهر

الکافی

دوشنبه

11-10

موسسه فقه و اصول اهل بیت (ع)

49

علی مصلحی

منتخب الاثر

چهارشنبه

بعد از نماز مغرب و عشا

مرکز تخصصی مهدویت

23

سیدحسین تقوی دهاقانی

الکافی

پنجشنبه

 

12-11

مدرسه حضرت آیت الله گلپایگانی – مدرس 54

50

مجتبی کلباسی

منتخب الاثر

شنبه

بعد از نماز مغرب و عشا

مرکز تخصصی مهدویت

24

رضا برنجکار

الکافی

پنجشنبه

9-8

مدرسه فیضیه – مدرس حضرت معصومه

51

محمدرضا نصوری

منتخب الاثر

سه‌شنبه

12-11

مرکز تخصصی مهدویت

25

عبدالحسین کافی

الکافی

پنجشنبه

9-8

مدرسه فقه و اصول اهل‌بیت(ع)

52

محمد شهبازیان

منتخب الاثر

دوشنبه

یک ساعت به مغرب

موسسه عصر معرفت

26

عبدالهادی‌ مسعودی

الکافی

چهارشنبه

8-7

متعاقبا اعلام خواهد شد

53

جواد اسحاقیان درچه

منتخب الاثر

پنجشنبه

12-11

پردیسان مسجد فاطمه الزهرا (س)

27

محسن فاضلی‌نیا

الکافی

پنجشنبه

10-9

پردیسان - موسسه امام صادق (ع)

54

علی­رضا فلاحت‌منش

وسایل‌الشیعه

چهارشنبه

10-9

مدرسه امام موسی کاظم(ع)

 

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج